Õpetajate nimekiri

E-mail
 
 
Aila Ader Ader
aila@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maris Agasild Agasild Klassijuhataja: 5.d
maris@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anne Agasild Agasild Klassijuhataja: 6.e
Klassijuhataja: 7.e
annea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marika Alamaa Alamaa Klassijuhataja: 4.y2
marika@ylejoe.parnu.ee
 
 
Katri Aron Aron Klassijuhataja: 5.b
katri@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sille Arust Arust
sille@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aveli Aurik Aurik
aveli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Bobrov Bobrov Klassijuhataja: 8.c
Klassijuhataja: 8.c ind
annelib@ylejoe.parnu.ee
 
 
Taimi Dreier Dreier
taimi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Egon Edo Edo Klassijuhataja: 9.b
egon@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ly Eisenschmidt Eisenschmidt Klassijuhataja: 1.a
ly@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ave Ermus Ermus Klassijuhataja: 9.c
Klassijuhataja: 9.c ind
Klassijuhataja: 9.y3
ave@ylejoe.parnu.ee
 
 
Heinrich Ervald
it@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maret Hansalu Hansalu Klassijuhataja: 2.a
maret@ylejoe.parnu.ee
 
 
Liisa Hanso Hanso Klassijuhataja: 4.y3
liisa@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aive Hirs Hirs
 
 
Ello Jõepera Jõepera
 
 
Karin Juga Juga
karinj@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jaana Järv Järv Klassijuhataja: 2.b
Klassijuhataja: 2.b ind
jaana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kai Kõks Kõks
kai@ylejoe.parnu.ee
 
 
Americo Kaevand Kaevand
americo@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marge Kanniste Kanniste
marge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Gea Kannus Kannus Klassijuhataja: 8.y3
gea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristel Kasearu Kasearu Klassijuhataja: 4.d
kristel@ylejoe.parnu.ee
 
 
Diana Kiilu Kiilu Klassijuhataja: 8.a
diana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mari-Liis Kirss M.-L. Kirss
mariliis@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kalmer Kivi Kivi
kalmer@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maarit Kiviselg Kiviselg
maarit@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raido Koppel Koppel
raido@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jaak Känd J. Känd
 
 
Karin Känd Känd Klassijuhataja: 4.e
Klassijuhataja: 5.e
karin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anne Kärner A. Kärner Klassijuhataja: 6.y
Klassijuhataja: 8.y2
anne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Daisy Kärner D. Kärner Klassijuhataja: 8.b
Klassijuhataja: 8.b ind
Klassijuhataja: 8.y
daisy@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ulla Kübar Kübar
ulla@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kaisa Kütt K. Kütt Klassijuhataja: 4.c
kaisa@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Kütt T. Kütt Klassijuhataja: 1.c
tiinak@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kersti Lohu Lohu
kersti@ylejoe.parnu.ee
 
 
Laine Lusik Lusik Klassijuhataja: 7.d
laine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kerdi Mihhailova Mihhailova
kerdi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Segne Miidla Miidla Klassijuhataja: 6.a
segne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Murel Murel Klassijuhataja: 3.b
anneli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jane Murulauk Murulauk Klassijuhataja: 8.e
Klassijuhataja: 9.e
Klassijuhataja: 9.e ind
jane@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maimu Muttik Muttik
maimu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Reine Niin Niin
reine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aili Näär Näär
aili@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helen Põbo Põbo Klassijuhataja: 2.c
helen@ylejoe.parnu.ee
 
 
Merike Palginõmm Palginõmm Klassijuhataja: 6.c
merike@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eevi Palu Palu
eevi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ande Pelberg Pelberg Klassijuhataja: 7.c
ande@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maali Pert Pert Teacher's room: A315 Maali Pert
maali@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eliana Prangli Prangli Klassijuhataja: 4.b
eliana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Agnes Pulk Pulk
agnesp@ylejoe.parnu.ee
 
 
Joel Pulk Pulk Klassijuhataja: 5.a
joel@ylejoe.parnu.ee
 
 
Külli Pärtelson Pärtelson Klassijuhataja: 6.b
Teacher's room: B136 Külli Pärteson
kylli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Raadik Raadik Klassijuhataja: 4.y1
anur@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristin Raudberg Raudberg
kristin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Signe Raudver Raudver
signe@ylejoe.parnu.ee
 
 
Erge Saare Teacher's room: A315 Maali Pert
erge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sirje Saarts Saarts Klassijuhataja: 7.b
sirje@ylejoe.parnhu.ee
 
 
Jane Siigur Siigur Klassijuhataja: 3.c
janes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Piret Soa-Kahest Soa-Kahest
pirets@ylejoe.parnu.ee
 
 
Merike Spitsõn Spitsõn
merike@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristi Suppi Suppi
kristi.exc@gmail.com
 
 
Kairi Suvorov Suvorov Klassijuhataja: 3.e
kairi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Agnes Tambet Tambet Klassijuhataja: 6.d
Klassijuhataja: 6.d ind
agnes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Krista Tammik Tammik Klassijuhataja: 5.i
krista@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aira Tammisto Tammisto Klassijuhataja: 8.y1
aira@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marianne Tekkel Tekkel Klassijuhataja: 4.a
marianne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Tilk Tilk Klassijuhataja: 9.a
anu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Tohver Tohver Klassijuhataja: 2.e
tiinat@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helle Toots Toots Klassijuhataja: 3.a
helle@ylejoe.parnu.ee
 
 
 Tugiisik Tugiisik
 
 
Merle Udso Udso Klassijuhataja: 5.c
merle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Elsbet Vaigur Vaigur
elsbet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Margus Veri
margus@ylejoe.parnu.ee
 
 
Veiko Vetik Vetik
veiko@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ene Viigimäe Viigimäe
enev@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aet Vill Vill Klassijuhataja: 7.a
aet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tatjana Zlojan Zlojan Klassijuhataja: 1.d
tatjana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Janne Änilane Änilane Klassijuhataja: 1.b
janne@ylejoe.parnu.ee

Uudised

Kontakt

  • Pärnu Ülejõe Põhikool
    Tallinna mnt 40a, Pärnu 80010
  • (+372) 444 7180

Galerii