Õpetajate nimekiri

E-mail
 
 
Anne Agasild Agasild Klassijuhataja: 4.e
Klassijuhataja: 5.e
annea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sille Arust Arust
sille@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aveli Aurik Aurik
aveli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Bobrov Bobrov Klassijuhataja: 6.c
annelib@ylejoe.parnu.ee
 
 
Taimi Dreier Dreier
taimi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Egon Edo Edo Klassijuhataja: 7.b
egon@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eda Eesmaa Eesmaa
eda@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ly Eisenschmidt Eisenschmidt Klassijuhataja: 3.c
Klassijuhataja: 3.c ind
ly@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ave Ermus Ermus Klassijuhataja: 7.c
Klassijuhataja: 7.c ind
ave@ylejoe.parnu.ee
 
 
Heinrich Ervald
it@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maret Hansalu Hansalu Klassijuhataja: 4.a
maret@ylejoe.parnu.ee
 
 
Karin Juga Juga
karinj@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kai Kõks Kõks Klassijuhataja: 8.a
kai@ylejoe.parnu.ee
 
 
Talvi Kaja Kaja
talvi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marge Kanniste Kanniste Klassijuhataja: 8.c
marge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Gea Kannus Kannus Klassijuhataja: 9.c
gea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristel Kasearu Kasearu Klassijuhataja: 2.d
kristel@ylejoe.parnu.ee
 
 
Diana Kiilu Kiilu Klassijuhataja: 6.a
diana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mari-Liis Kirss M.-L. Kirss
mariliis@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raul Kirss R. Kirss
raul@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kalmer Kivi Kivi
kalmer@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raido Koppel Koppel
raido@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ursula Kumel Kumel
ursula@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jaak Känd J. Känd
 
 
Karin Känd Känd Klassijuhataja: 8.e
Klassijuhataja: 9.e
Klassijuhataja: 9.y
karin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anne Kärner A. Kärner Klassijuhataja: 7.y
anne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Daisy Kärner D. Kärner Klassijuhataja: 6.b
Klassijuhataja: 6.b ind
daisy@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ulla Kübar Kübar Klassijuhataja: 6.y2
Klassijuhataja: 6.y2
ulla@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kaisa Kütt K. Kütt Klassijuhataja: 2.c
kaisa@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Kütt T. Kütt Klassijuhataja: 3.a
tiinak@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kersti Lohu Lohu
kersti@ylejoe.parnu.ee
 
 
Laine Lusik Lusik Klassijuhataja: 5.d
laine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eelika Lüll Lüll Klassijuhataja: 8.b
eelika@ylejoe.parnu.ee
 
 
Segne Miidla Miidla
segne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Murel Murel Klassijuhataja: 1.b
anneli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jane Murulauk Murulauk Klassijuhataja: 6.e
Klassijuhataja: 7.e
jane@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maimu Muttik Muttik
maimu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Reine Niin Niin
reine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aili Näär Näär
aili@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helen Põbo Põbo Klassijuhataja: 4.d
helen@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eevi Palu Palu
eevi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ande Pelberg Pelberg Klassijuhataja: 5.c
ande@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maali Pert Pert Klassijuhataja: 1.d
Teacher's room: A315 Maali Pert
maali@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eliana Prangli Prangli Klassijuhataja: 2.b
eliana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Külli Pärtelson Pärtelson Klassijuhataja: 4.b
Teacher's room: B136 Külli Pärteson
kylli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Raadik Raadik Klassijuhataja: 4.c
Klassijuhataja: 4.c ind
anur@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristin Raudberg Raudberg
kristin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Signe Raudver Raudver Klassijuhataja: 6.y3
signe@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sirje Saarts Saarts Klassijuhataja: 5.b
sirje@ylejoe.parnhu.ee
 
 
Jane Siigur Siigur Klassijuhataja: 1.c
janes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Piret Soa-Kahest Soa-Kahest
pirets@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristi Suppi Suppi
kristi.exc@gmail.com
 
 
Kairi Suvorov Suvorov Klassijuhataja: 3.e
kairi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Agnes Tambet Tambet
agnes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Krista Tammik Tammik
krista@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aira Tammisto Tammisto Klassijuhataja: 6.y1
aira@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marianne Tekkel Tekkel Klassijuhataja: 2.a
marianne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Tilk Tilk Klassijuhataja: 7.a
anu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Tohver Tohver Klassijuhataja: 2.e
tiinat@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helle Toots Toots Klassijuhataja: 1.a
helle@ylejoe.parnu.ee
 
 
 Tugiisik Tugiisik
 
 
Merle Udso Udso Klassijuhataja: 9.a
Klassijuhataja: 9.a KO
merle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Elsbet Vaigur Vaigur
elsbet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Margus Veri
margus@ylejoe.parnu.ee
 
 
Veiko Vetik Vetik
veiko@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ene Viigimäe Viigimäe Klassijuhataja: 9.b
enev@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aet Vill Vill Klassijuhataja: 5.a
aet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tatjana Zlojan Zlojan Klassijuhataja: 3.d
tatjana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Janne Änilane Änilane Klassijuhataja: 3.b
Klassijuhataja: 3.b KO
janne@ylejoe.parnu.ee

Uudised

Kontakt

  • Pärnu Ülejõe Põhikool
    Tallinna mnt 40a, Pärnu 80010
  • (+372) 444 7180

Galerii