Üldine nimekiri

Nimi
1.a Klassijuhataja Ly Eisenschmidt
Ruum A216 Ly Eisenschmidt
1.b Klassijuhataja Janne Änilane
Ruum A209 Janne Änilane
1.c Klassijuhataja Tiina Kütt
Ruum A210 Tiina Kütt
1.d Klassijuhataja Tatjana Zlojan
Ruum A307 Tatjana Zlojan
2.a Klassijuhataja Maret Hansalu
Ruum A208 Maret Hansalu
2.b Klassijuhataja Jaana Järv
Ruum A310 Jaana Jarv
2.b ind Klassijuhataja Jaana Järv
Ruum A310 Jaana Jarv
2.c Klassijuhataja Helen Põbo
Ruum A309 Helen Põbo
2.e Klassijuhataja Tiina Tohver
Ruum A402 Tiina Tohver
3.a Klassijuhataja Helle Toots
Ruum A201 Helle Toots
3.b Klassijuhataja Anneli Murel
Ruum A211 Anneli Murel
3.c Klassijuhataja Jane Siigur
Ruum A207 Jane Siigur
3.d Klassijuhataja Erge Saare
Ruum A315 Maali Pert
3.e Klassijuhataja Kairi Suvorov
Ruum A401 Kairi Suvorov
4.a Klassijuhataja Marianne Tekkel
Ruum A205 Marianne Tekkel
4.b Klassijuhataja Eliana Prangli
Ruum A311 Eliana Prangli
4.c Klassijuhataja Kaisa Kütt
Ruum A206 Kaisa Kütt
4.d Klassijuhataja Kristel Kasearu
Ruum A308 Kristel Kasearu
4.e Klassijuhataja Karin Känd
4.y1 Klassijuhataja Anu Raadik
4.y2 Klassijuhataja Marika Alamaa
4.y3 Klassijuhataja Liisa Hanso
5.a Klassijuhataja Joel Pulk
5.b Klassijuhataja Katri Aron
5.c Klassijuhataja Merle Udso
5.d Klassijuhataja Maris Agasild
5.e Klassijuhataja Karin Känd
5.i Klassijuhataja Krista Tammik
6.a Klassijuhataja Segne Miidla
6.b Klassijuhataja Külli Pärtelson
6.c Klassijuhataja Merike Palginõmm
6.d Klassijuhataja Agnes Tambet
6.d ind Klassijuhataja Agnes Tambet
6.e Klassijuhataja Anne Agasild
6.y Klassijuhataja Anne Kärner
7.a Klassijuhataja Aet Vill
7.b Klassijuhataja Sirje Saarts
7.c Klassijuhataja Ande Pelberg
7.d Klassijuhataja Laine Lusik
7.e Klassijuhataja Anne Agasild
8.a Klassijuhataja Diana Kiilu
8.b Klassijuhataja Daisy Kärner
8.b ind Klassijuhataja Daisy Kärner
8.c Klassijuhataja Anneli Bobrov
8.c ind Klassijuhataja Anneli Bobrov
8.e Klassijuhataja Jane Murulauk
8.e ind
8.y Klassijuhataja Daisy Kärner
Ruum Aide
8.y1 Klassijuhataja Aira Tammisto
8.y2 Klassijuhataja Anne Kärner
8.y3 Klassijuhataja Gea Kannus
9.a Klassijuhataja Anu Tilk
9.b Klassijuhataja Egon Edo
9.b ind
9.c Klassijuhataja Ave Ermus
9.c ind Klassijuhataja Ave Ermus
9.e Klassijuhataja Jane Murulauk
9.e ind Klassijuhataja Jane Murulauk
9.y3 Klassijuhataja Ave Ermus

Uudised

Kontakt

  • Pärnu Ülejõe Põhikool
    Tallinna mnt 40a, Pärnu 80010
  • (+372) 444 7180

Galerii