Õpetajate nimekiri

E-mail
 
 
Anne Agasild Agasild Tunniplaan
Klassijuhataja: 8.e
Klassijuhataja: 9.e
annea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sille Arust Arust Tunniplaan
sille@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aveli Aurik Tunniplaan
aveli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Taimi Dreier Dreier Tunniplaan
taimi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Egon Edo Edo Tunniplaan
Klassijuhataja: 5.b
egon@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eda Eesmaa Eesmaa Tunniplaan
eda@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ly Eisenchmidt Eisenchmidt Tunniplaan
Klassijuhataja: 1.c
ly@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ave Ermus Ermus Tunniplaan
Klassijuhataja: 5.c
ave@ylejoe.parnu.ee
 
 
Heinrich Ervald
it@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maret Hansalu Hansalu Tunniplaan
Klassijuhataja: 2.a
maret@ylejoe.parnu.ee
 
 
Karin Juga Juga Tunniplaan
Klassijuhataja: 8.b
karinj@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kai Kõks Kõks Tunniplaan
Klassijuhataja: 6.a
kai@ylejoe.parnu.ee
 
 
Talvi Kaja Kaja Tunniplaan
Klassijuhataja: 9.a
Klassijuhataja: 9.a Ko
talvi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marge Kanniste Kanniste Tunniplaan
Klassijuhataja: 6.c
marge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Gea Kannus Kannus Tunniplaan
Klassijuhataja: 7.c
gea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mari-Liis Kirss M-L. Kirss Tunniplaan
mariliis@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raul Kirss R. Kirss Tunniplaan
raul@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ursula Kumel Kumel Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.b
ursula@ylejoe.parnu.ee
 
 
Karin Känd Känd Tunniplaan
Klassijuhataja: 6.e
Klassijuhataja: 7.e
karin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anne Kärner Kärner Tunniplaan
Klassijuhataja: 5.y
anne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Daisy Kärner D. Kärner Tunniplaan
daisy@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ulla Kübar Kübar Tunniplaan
ulla@ylejoe.parnu.ee
 
 
Enn Kübar E. Kübar Tunniplaan
enn@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kaisa Kütt K. Kütt Tunniplaan
Klassijuhataja: 4.b
kaisa@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Kütt T. Kütt Tunniplaan
Klassijuhataja: 1.a
tiinak@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kersti Lohu Lohu
kersti@ylejoe.parnu.ee
 
 
Lembi Lukas Lukas Tunniplaan
lembi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Laine Lusik Lusik Tunniplaan
Klassijuhataja: 8.a
laine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Iris Mõttus Mõttus Tunniplaan
iris@ylejoe.parnu.ee
 
 
Segne Miidla Miidla Tunniplaan
Klassijuhataja: 8.c
segne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Diana Mitt Mitt Tunniplaan
diana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Murel Murel Tunniplaan
Klassijuhataja: 2.b
anneli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jane Murulauk Murulauk Tunniplaan
Klassijuhataja: 4.e
Klassijuhataja: 5.e
jane@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maimu Muttik Muttik Tunniplaan
maimu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Niin Niin Tunniplaan
tiina@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helen Põbo Põbo Tunniplaan
Klassijuhataja: 2.d
helen@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eliana Prangli Prangli Tunniplaan
Klassijuhataja: 4.c
Klassijuhataja: 4.y2
eliana@ylejoe.parnu.ee
Foto Joel Pulk Pulk Tunniplaan
Klassijuhataja: 6.b
joel@ylejoe.parnu.ee
 
 
Külli Pärtelson Pärtelson Tunniplaan
kylli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Raadik Raadik Tunniplaan
Klassijuhataja: 2.c
anur@ylejoe.parnu.ee
 
 
Signe Raudver Raudver Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.y
signe@ylejoe.parnu.ee
 
 
Erge Saare Saare Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.d
erge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jane Siigur Siigur Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.c
janes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Piret Soa Soa
pirets@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mare Soomere Soomere Tunniplaan
mare@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristi Suppi Suppi Tunniplaan
kristi.exc@gmail.com
 
 
Kairi Suvorov Suvorov Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.e
kairi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tõnu Tõniste Tõniste Tunniplaan
tonu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marja Tõnts Tõnts Tunniplaan
marja@ylejoe.parnu.ee
 
 
Krista Tammik Tammik Tunniplaan
krista@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aira Tammisto Tammisto Tunniplaan
Klassijuhataja: 4.y1
aira@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marianne Tekkel Tekkel Tunniplaan
Klassijuhataja: 4.a
marianne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Tilk Tilk Tunniplaan
Klassijuhataja: 5.a
anu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Tohver Tohver Tunniplaan
Klassijuhataja: 2.e
tiinat@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helle Toots Toots Tunniplaan
Klassijuhataja: 3.a
helle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Merle Udso Udso Tunniplaan
Klassijuhataja: 7.a
merle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Margus Veri
margus@ylejoe.parnu.ee
 
 
Veiko Vetik Vetik Tunniplaan
Klassijuhataja: 9.b
veiko@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ene Viigimäe Viigimäe Tunniplaan
Klassijuhataja: 7.b
enev@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aet Vill Vill Tunniplaan
aet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tatjana Zlojan Zlojan Tunniplaan
Klassijuhataja: 1.d
tatjana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Janne Änilane Änilane Tunniplaan
Klassijuhataja: 1.b
janne@ylejoe.parnu.ee

Uudised

Kontakt

  • Pärnu Ülejõe Põhikool
    Tallinna mnt 40a, Pärnu 80010
  • (+372) 444 7180

Galerii