Õpetajate nimekiri

E-mail
 
 
Anne Agasild Agasild Klassijuhataja: 9.e
annea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tarvi Akk Akk
tarvi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sille Arust Arust
sille@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aveli Aurik
aveli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Bobrov Bobrov Klassijuhataja: 5.c
annelib@ylejoe.parnu.ee
 
 
Taimi Dreier Dreier
taimi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Egon Edo Edo Klassijuhataja: 6.b
egon@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eda Eesmaa Eesmaa
eda@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ly Eisenschmidt Eisenschmidt Klassijuhataja: 2.c
ly@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ave Ermus Ermus Klassijuhataja: 6.c
ave@ylejoe.parnu.ee
 
 
Heinrich Ervald
it@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maret Hansalu Hansalu Klassijuhataja: 3.a
maret@ylejoe.parnu.ee
 
 
Karin Juga Juga Klassijuhataja: 9.b
karinj@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kai Kõks Kõks Klassijuhataja: 7.a
kai@ylejoe.parnu.ee
 
 
Talvi Kaja Kaja
talvi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marge Kanniste Kanniste Klassijuhataja: 7.c
marge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Gea Kannus Kannus Klassijuhataja: 8.c
gea@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristel Kasearu Kasearu Klassijuhataja: 1.d
kristel@ylejoe.parnu.ee
 
 
Diana Kiilu Kiilu Klassijuhataja: 5.a
diana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mari-Liis Kirss M.-L. Kirss
mariliis@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raul Kirss R. Kirss
raul@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kalmer Kivi Kivi
kalmer@ylejoe.parnu.ee
 
 
Raido Koppel Koppel
raido@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ursula Kumel Kumel
ursula@ylejoe.parnu.ee
 
 
Karin Känd Känd Klassijuhataja: 7.e
Klassijuhataja: 8.e
karin@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anne Kärner A. Kärner Klassijuhataja: 6.y
anne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Daisy Kärner D. Kärner Klassijuhataja: 5.b
daisy@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ulla Kübar Kübar Klassijuhataja: 5.y2
ulla@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kaisa Kütt K. Kütt Klassijuhataja: 1.c
kaisa@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Kütt T. Kütt Klassijuhataja: 2.a
tiinak@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kersti Lohu Lohu
kersti@ylejoe.parnu.ee
 
 
Laine Lusik Lusik Klassijuhataja: 9.a
laine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eelika Lüll Lüll Klassijuhataja: 7.b
eelika@ylejoe.parnu.ee
 
 
Segne Miidla Miidla Klassijuhataja: 9.c
segne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anneli Murel Murel Klassijuhataja: 3.b
anneli@ylejoe.parnu.ee
 
 
Jane Murulauk Murulauk Klassijuhataja: 5.e
Klassijuhataja: 6.e
jane@ylejoe.parnu.ee
 
 
Maimu Muttik Muttik
maimu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Reine Niin Niin
reine@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aili Näär Näär
aili@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helen Põbo Põbo Klassijuhataja: 3.d
helen@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eevi Palu Palu
eevi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ande Pelberg Pelberg
ande@ylejoe.parnu.ee
 
 
Eliana Prangli Prangli Klassijuhataja: 1.b
eliana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Raadik Raadik Klassijuhataja: 3.c
anur@ylejoe.parnu.ee
 
 
Signe Raudver Raudver Klassijuhataja: 5.y3
signe@ylejoe.parnu.ee
 
 
Erge Saare Saare Klassijuhataja: 4.d
erge@ylejoe.parnu.ee
 
 
Sirje Saarts Saarts Klassijuhataja: 4.b
sirje@ylejoe.parnhu.ee
 
 
Jane Siigur Siigur Klassijuhataja: 4.c
janes@ylejoe.parnu.ee
 
 
Piret Soa Soa
pirets@ylejoe.parnu.ee
 
 
Mare Soomere Soomere
mare@ylejoe.parnu.ee
 
 
Kristi Suppi Suppi
kristi.exc@gmail.com
 
 
Kairi Suvorov Suvorov Klassijuhataja: 4.e
kairi@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tõnu Tõniste Tõniste
tonu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marja Tõnts Tõnts
marja@ylejoe.parnu.ee
 
 
Krista Tammik Tammik
krista@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aira Tammisto Tammisto Klassijuhataja: 5.y1
aira@ylejoe.parnu.ee
 
 
Marianne Tekkel Tekkel Klassijuhataja: 1.a
marianne@ylejoe.parnu.ee
 
 
Anu Tilk Tilk Klassijuhataja: 6.a
anu@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tiina Tohver Tohver Klassijuhataja: 3.e
tiinat@ylejoe.parnu.ee
 
 
Helle Toots Toots Klassijuhataja: 4.a
helle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Merle Udso Udso Klassijuhataja: 8.a
merle@ylejoe.parnu.ee
 
 
Margus Veri
margus@ylejoe.parnu.ee
 
 
Veiko Vetik Vetik
veiko@ylejoe.parnu.ee
 
 
Ene Viigimäe Viigimäe Klassijuhataja: 8.b
enev@ylejoe.parnu.ee
 
 
Aet Vill Vill
aet@ylejoe.parnu.ee
 
 
Tatjana Zlojan Zlojan Klassijuhataja: 2.d
tatjana@ylejoe.parnu.ee
 
 
Janne Änilane Änilane Klassijuhataja: 2.b
janne@ylejoe.parnu.ee

Uudised

Kontakt

  • Pärnu Ülejõe Põhikool
    Tallinna mnt 40a, Pärnu 80010
  • (+372) 444 7180

Galerii